תאורת לד

תאורת לד

אין דבר מהנה כמו להגיע ישר מהעבודה ולצלול אל תוך הגינה שלכם, לנשום את האוויר הנקי, להתרווח ולהירגע אחרי היום הארוך שלכם. אך גם אין סיבה שכל הטוב הזה ייהפך להוצאה יקרה בגין עלויות של תאורת גינה כשהשמש שוקעת.

לכן על מנת שתוכלו להמשיך ולרבוץ שעות ארוכות, גם בסופי השבוע ובחגים בלי שחשבון החשמל יטפח בגלל התאורה שמאירה סביבכם, תתקינו בחלל הבית והחוץ שלכם תאורת לד. באמצעות תאורת לד תוכלו לחסוך כסף רב ועדיין ליהנות שעות ארוכות של תאורה דולקת ומאירה.

יתרונות נורות לד

אורך חיים- נורות לד ידועות באורך החיים הארוך שלהן, הן מסוגלות להחזיק מעמד עד 50,000 שעות. זה פי 50 ממנורות אחרות, אין ספק שזה חסכון גדול מאוד בתחזוקה.

טווח תאורה- נורות לד מסוגלות להאיר בטווח גדול יותר מנורות הלוגן או ליבון. זה תורם משמעותית לחיסכון בחשמל.

עמידות- מדובר בנורות שהן עמידות בפני מכות או כל זעזוע לעומת נורות אחרות שהן עדינות ונשברות בקלות.

מנעד צבעים- נורות לד מגיעות במגוון צבעים- אדום, כחול, ירוק, צהוב, לבן קר או חם,RGB

מודולריות- נורות אלו הן קטנות וניתן להשתמש בהן גם בגופים שונים, כמו תאורת תלויה, גופים מעוצבים או קטנים.

ביטחון- נורות לד מתחממות, אך אין זה מורגש ולכן ניתן להניח אותן סמוך לצמחייה בלי חשש מדליקה או כוויה.

מהירות הכיבוי וההדלקה- לעומת נורות אחרות שמיועדות לחצרות וגינה, זמן ההדלקה שלהן הוא לרוב איטי. בנורות לד ההדלקה היא מהירה וכמו כן הכיבוי, זה לא מקצר את חייהן או צורך חשמל כמו בנורות הפלורסנט למשל.

עיצוב באמצעות תאורה 

חשוב לזכור, כשמעצבים את חלל הבית והחצר, לשים דגש על סוג התאורה שאתם בוחרים ומה חשוב לכם להאיר ולכן תאורת לד היא בחירה נהדרת. תאורה נכונה עושה את כל ההבדל ומשדרגת כל פינה וחלל. נורות לד מעניקות תחזוקה מינימלית ומספקות את כל הביטחון והחיסכון שניתן לבקש. הן יכולות להתמקם באזור שולחן האוכל או מתחת לכוננית הספרים, לאורך שביל בגינה או להאיר צמחייה או עץ קלמנטינות קסום, איפה שתרצו להבליט או להאיר ניתן יהיה להניח גוף תאורת לד ולהיות שקטים ורגועים

הפלמ"ח 23 בני ברק, 51118 ישראל

03-6184131

03-6196805

info@electrosen.co.il

  • © כל הזכויות שמורות ל"אלקטרוזן" בע"מ