שלטי יציאה

שלטי יציאה הם שלטים המיועדים להתקנה לאורך פרוזדורים ולצידי פתחי היציאה הם מסמלים לרב את הדרך אל נתיבי המילוט ויציאת החירום.

אנו באלקטרוזן מייצרים שלטי יציאה מתואמים אישית , עבור פרויקטים גדולים בתחום הבנייה, וגם עבור מבנים קטנים . אצלנו בחברת אלקטרוזן תוכלו למצוא שפע של שלטי יציאה שונים ומגוונים המותאמים לכל מטרה ולכל מבנה .

שלטי יציאה לד – שלטי יציאה בשילוב נורת הלד הוכיחו עצמן ,ביעילותן ואמינותן . שלטי יציאה לד הוכיחו ומוכחים את יעילותם ואמינותם בכך שהם בעלי תוחלת חיים חזקה וארוכה (בין 8-10 שנים), הם ידועים בצמצום צריכת החשמל ועלויותיהן ומצמצמים באופן דרסטי את ההוצאות הנלוות בתחום התחזוקה (בשל העובדה שהן בעלות תוחלת חיים ארוכה ,אין צורך להחליפן לעיתים דחופות כמו את מנורות הליבון ) .שלטי יציאה לד זמינים לרכישה בחברת אלקטרוזן המספקת פתרונות חשמל ותאורה לכל רחבי הארץ.

תאורת חירום יציאה – המלווה באורות חירום ומיוצרת בשלל סימנים שונים, סגנונות רבים, עיצובים, וצורות ליציאה. כל שלטי היציאה של תאורת החירום ,אותם תוכלו למצוא אצלנו בחברת אלקטרוזן ,מוצעים לצרכן במחירים הכי טובים, ישירות מהיצרן.

חברת אלקטרוזן הינה חברה פורצת דרך בתחום התאורה ,אשר מתמחה במתן פתרונות תאורה חדישים ומובילים לשוק  העסקי . אנו פועלים בכדי לעזור לכל עסק אשר מעוניין למצוא את שלטי היציאה לד, תאורת חירום, תאורת חירום ליציאה ואת כל שאר מוצרי התאורה השונים . המומחים של חברת אלקטרוזן יעמדו לרשותכם, ייעצו ויכווינו אתכם על מנת שתקבלו את הפתרון ההולם עבור כל בקשה וצורך של עסקכם . התקשר כבר היום אל נציגי שירות הלקוחות שלנו וקבלו פתרונות תאורה מהמובילים בתחום! זה בדוק!

הפלמ"ח 23 בני ברק, 51118 ישראל

03-6184131

03-6196805

info@electrosen.co.il

  • © כל הזכויות שמורות ל"אלקטרוזן" בע"מ