שאלות נפוצות

מה ההבדל בין תאורת חרום חד תכליתית לדו תכליתית?

גוף תאורת חרום חד תכליתי פועל רק בשעת חרום כלומר במצב רגיל הגוף כבוי (אספקת מתח סדירה ), לעומתו גוף תאורה דו תכליתי פועל גם במצב רגיל ומצב חרום.

היכן מתקינים תאורת חרום והיכן שלטי יציאה?
תאורת חרום מתקינים באיזורים בהם רוצים שתיהיה תאורה במצב חרום , כגון: אולמות בתי קולנוע או באזורים ציבוריים של מבנים או בבית באיזור בו מתרכזת המשפחה.שלטי יציאה מיועדים למקומות ציבוריים כמו מסעדות ,אולמות וכו' ,כדי לסמן את פתח היציאה בשעת הפסקת חשמל או במצב חרום.
מדוע צריך יחידות הגנה למזגנים?
מנוע המזגן מחובר בחיבור מכני למדחס המזגן ולמעשה הם יחידה אחת. כאשר מפסיק המזגן לפעול, על ידי כיבוי יזום או כיבוי מקרי, בראש המדחס נשאר אויר דחוס. בהפעלה מיידית לאחר הכיבוי ,האויר הדחוס מעמיס את המנוע המפעיל את המדחס ,עומס זה עלול לגרום לשריפת המנוע ,לכן מתקינים יחידת הגנה , המבטיחה השהייה של כ -5 דקות עד להתפוגגות לחץ האויר הדחוס שבראש המדחס.
מדוע משתמשים במשנקים אלקטרונים?
משנק הוא אמצעי להצתת נורות פלורסנט . משנק אלקטרוני בניגוד למשנק מגנטי הוא אינו מתחמם ,התחממות משנק פרושה הפסדי אנרגיה ונצילות נמוכה. במשנקים אלקטרונים הנצילות היא 98% לעומת 65% במשנק רגיל. כמו כן המשנק האלקטרוני פועל בתדר גבוה מאוד המבטל את תופעות הריצוד ומאריך את חיי הנורות.

הפלמ"ח 23 בני ברק, 51118 ישראל

03-6184131

03-6196805

info@electrosen.co.il

  • © כל הזכויות שמורות ל"אלקטרוזן" בע"מ