השכרת תאורה לאירועים: 3 פתרונות לד מבוקשים

השכרת תאורה לאירועים: 3 פתרונות לד מבוקשים

מתכננים הצעת נישואים, מסיבת רווקות, חתונה אינטימית, בר מצווה, בת מצווה או מסיבת גיוס?

לא משנה מהי סיבת השמחה כל אירוע מצריך מאיתנו חשיבה וארגון עד הפרטים הקטנים בכדי שנוכל לתת מענה לבעל האירוע וכמובן לחגוג עד הסוף כמו שצריך. אז מעבר למיקום, שאין ספק שהוא קריטי, רשימת המוזמנים, מקומות הישיבה, האוכל והסאונד באירוע חשוב לזכור שהשכרת תאורה לאירועים משמעותיים שכאלה היא הכרח ליצירת אווירה נעימה ולהתאמת אופי האירוע לאורחים. יש אינספור רכיבי תאורה ובכדי להגיע לסוג הרלוונטי אתם חייבים להבין מהם צרכי התאורה במקום, איפה הוא יהיה ומי יתפעל את התאורה במידת הצורך. בעת השכרת תאורה לאירוע חשוב לקחת בחשבון את כל הפרטים הללו בכדי שבעת המאורע החגיגי תוכלו ליהנות ולהתרגש מהחוויה ולא להתעסק בתקלות טכניות כאלה ואחרות שעלולות לצוץ אם לא בחנתם את הנושא בקפידה.

השכרת תאורה – למה דווקא תאורת לד?

בשעה שנעסוק בחיפוש אחר חברת השכרת תאורה מתאימה נשמע לא פעם את צמד המילים 'תאורת לד' מבלי שנבין לעומק מהי המשמעות שלה. למעשה אם נסתכל על המילה לד נבין שבאנגלית היא למעשה ראשי תיבות שמשמעותם 'דיודה פולטת אור'. מומחי תאורה רבים יאמרו לכם כי בפועל, מדובר בגרסה מתקדמת של הנורה החשמלית, המנצלת בצורה טובה וחסכונית את החשמל. בעוד בנורת ליבון רגילה בה מרבית החשמל מוקדש ליצירת חום ולא לתאורה עצמה (ולכן היא אסורה למכירה בארץ משיקולי חיסכון באנרגיה), בתאורה המבוססת על טכנולוגית לד מרבית השימוש באנרגיה הוא לתאורה רגילה. כשאנחנו מפיקים אירועים חשוב שנזכור שגם אלמנט החיסכון חשוב ועל כן נדאג לבצע השכרת תאורה חסכונית וחכמה עבורנו.

איך עליי לבחור מהו פתרון התאורה הרלוונטי עבורי?

אין כל ספק כי סוגי אירועים שונים דורשים גופי תאורה מסוג שונה – אם שאלתם את עצמכם איך תדעו למה אתם באמת זקוקים התשובה נמצאת בתכנון האירוע.

איך גופי תאורת לד יכולים לייצר עניין כבר בכניסה לאירוע?

אם בחרתם באירוע במבנה בעל מראה מיוחד ההמלצה שלנו היא לבחור בלייזר לד, כך זה תאורת לד, גוף תאורה לקיר שמעניק שטיפה עוצמתית לחלל ויוצר אווירה עוד לפני שנכנסים לאירוע.

ומה קורה כשהאורחים נכנסים פנימה?  

באפשרותכם לבחור האם להשתמש בתותח אולטרה לד, שהוא גוף תאורה גדול המורכב מכ־250 נורות לד המעניק אווירה מלכותית מאוד ויוצרת עניין אצל קהל האורחים שהגיע לאירוע יוצר שטיפת קירות מסיבית ובעזרת עבודה נכונה יכול לגרום לחלל להיראות הרבה יותר מרווח ממה שהוא בפועל.

דבר נוסף שיכול לעזור לכם ליצירת אווירה שונה באירוע אותו אתם מפיקים הוא שימוש בוילון לד דקורטיבי איתו תוכלו לעטר את החלל, לקשט עמודים ואף לייצר כניסה מעניינת לאורחים שמגיעים מבחוץ.

לסיום חשוב להדגיש  שבכדי להגיע לתוצאות טובות חשוב מאוד להתייעץ עם חברת השכרת תאורה לאירועים שתוכל להעניק מענה לכל שאלה שלא תהיה ותסייע מניסיונה הרב להצלחת האירוע שלכם.

הפלמ"ח 23 בני ברק, 51118 ישראל

03-6184131

03-6196805

info@electrosen.co.il

  • © כל הזכויות שמורות ל"אלקטרוזן" בע"מ